SLUŽBY

Služby z oblasti vizuálního stylu jsou podle rozsahu rozděleny do balíčků. Každá spolupráce vychází z vyplnění dotazníku a 30minutové úvodní schůzky. Aktuálně k 25. 5. 2024 jsou všechny termíny do konce prázdnin plné a prostor pro nové klienty mám od září 2024. Pokud chcete, abych se vašemu projektu věnovala před tímto datem, je cena vybrané služby navýšena o expres příplatek ve výši 50 % ceny balíčku nebo hodinové sazby.

LOGO

Grafický návrh loga vycházející z podkladů ze vstupního dotazníku a úvodní schůzky. Prvním výstupem jsou minimálně tři různé varianty/koncepty, které společně projdeme na revizní schůzce. Poté do návrhů zapracuji vaše připomínky a představím další verze, celkem se mohou opakovat až tři kola revizí.

Ve finální verzi získáte výstupy loga ve všech potřebných formátech (PNG, JPG, SVG, PDF), rozlišeních (300 dpi pro tisk a 72 dpi pro online) a barevných profilech (CMYK pro tisk, RGB pro online) pro tiskové potřeby i veškeré online použití. Výstupy jsou nahrané na ve vaší složce na Google Drive.

Samostatné logo vytvářím jen pokud už máte kvalitně zpracovaný vizuální styl, na který mohu navázat.

Cena: 18000 Kč (od 1. září 2024 21000 Kč)

Celý proces od úvodní schůzky po předání všech výstupů trvá 5 až 8 týdnů.

VIZUÁLNÍ STYL

Grafický návrh vizuálního stylu vaší značky. Z podkladů získaných z dotazníku a úvodní schůzky vytvořím dvě až tři vhodné barevné palety a stejně tak i kombinace písem pro váš brand, nedílnou součástí je i originální doplňkový grafický prvek. Na další schůzce návrhy projdeme a vaše poznámky a připomínky následně zapracuji, takto se opakují až tři revize do poslední společné schůzky a představení finální verze.

Výstupem je pdf s vizuálním stylem, kde najdete moodboard, brandboard s konkrétními názvy vybraných písem a stejně tak i kódy barev a dále zjednodušené použití na web a případně na sociální sítě. Samozřejmostí jsou i exporty grafického prvku ve všech potřebných formátech.

Všechny výstupy jsou nahrány do vaší složky na Google drive.

Cena: 19000 Kč (od 1. září 2024 22000 Kč)

Celý proces od úvodní schůzky po předání všech výstupů trvá 4 až 6 týdnů.

LOGO A VIZUÁLNÍ STYL

Zvýhodněná varianta grafického návrhu celkového vizuálního stylu a loga jak je uvedeno výše. Výstupem je navíc také jednoduchý grafický manuál, který obsahuje:

Logo – základní a doplňkové provedení, ochranná zóna, rozměrová řada
Barevnost – kódy všech brandových barev, základní, doplňkové, inverzní a černobílé provedení loga
Typografie – hlavní a doplňkové brandové písmo a vybrané řezy

Cena: 35000 Kč (od 1. září 2024 40000 Kč)

Celý proces od úvodní schůzky po předání všech výstupů trvá 9 až 11 týdnů.

KONZULTACE

Konzultace je rozdělena do dvou částí. Během první projdeme vaše logo a vizuální styl, případně vaše nápady, jak si je vytvořit. Na základě vyplněného dotazníku probereme vhodný výběr barev a fontů pro vaši značku i cesty, jak pojmout samotné logo.

Maximálně do týdne proběhne druhá část, kde vám ukážu konkrétní možnosti a kombinace barev a písem, případně možnosti grafického prvku nebo loga, které si v týdnu připravím, aby byla konzultace co nejefektivnější. Z obou částí konzultace získáte nahrávku, ke které se budete moci kdykoliv vrátit.

Cena: 7500 Kč (od 1. září 2024 8500 Kč)

Po úvodní schůzce a odsouhlasení náplně spolupráce, harmonogramu a konečné ceny je vystavena faktura na 30 až 50 % celkové ceny, po jejím uhrazení se vašemu projektu začnu věnovat. Zbývající částka pak může být v případě zájmu rozdělena na další dvě platby. Více práce jsou pak účtovány hodinovou sazbou 1600 Kč.

OSTATNÍ GRAFICKÉ SLUŽBY

Máte zájem o další grafické práce, jako například:

■ vizitka
■ leták, brožura
■ obalový design
■ grafika na sociální sítě
atd.

Neváhejte mě kontaktovat, určitě se domluvíme na spolupráci.
Všechny ostatní grafické práce jsou oceněny hodinovou sazbou 1600 Kč.

NAHLÉDNĚTE DO MÉHO PORTFOLIA

Ukázka nejnovějších realizovaných projektů. Více zde.